O nas

Sieć afiliacyjna cashads.pl

Dzisiejsza firma Dariusz Pałubicki została założona w 2019 roku jako cashads.pl

Chodziło o to, aby dać operatorom sklepów internetowych lub usługom internetowym łatwy i bezpieczny dostęp do partnerów o dużym zasięgu, a z drugiej strony dać im możliwość łatwego zarabiania na odwiedzających.

Od samego początku cashads.pl koncentrował się na handlu elektronicznym i średnich firmach na rynkach Niemiec, Austrii i Szwajcarii oraz Polsce. Dziś cashads.pl ma dostęp do 491 programów afiliacyjnych i ponad 135 000 podmiotów stowarzyszonych, w tym optymalizatorów wyszukiwarek, wydawców treści, blogów, marketerów wyszukiwarek, nadawców biuletynów i wpływowych. Przy nawet 80 000 transakcji miesięcznie cashads.pl jest jedną z wiodących i szybko rozwijających się sieci.


„Affiliate Marketing zawsze był ekscytujący i dynamiczny od momentu założenia cashads.pl w 2019 roku, a jako dostawca sieci i usług zawsze wymaga od nas wszystkiego.” Kontynuujemy optymalizację i rozwój systemu oraz dostosowywanie się do warunków rynkowych. ”cashads.pl kontynuuje najlepsza obsługa klienta, bezpieczne śledzenie i najwyższa stabilność techniczna ”- Darek Pałubicki

Diese Webseite verwendet Cookies, um bestmögliche Funktionalität zu bieten.